Deň otvorených dverí - 13.2.2020

Poď k nám študovať!

Úvodná strana > Aktuálne informácie

• !

Katedra matematiky FPV UKF v Nitre v spolupráci s nitrianskou pobočkou Jednoty slovenských matematikov a fyzikou usporiada v dňoch 25. - 27. marca 2020 jarnú školu pre doktorandov a vedeckých pracovníkov s názvom Intensive training school in qualitative research design and research methods in mathematics education. Jarná škola bola podporená Európskou spoločnosťou pre výskum v teórii vyučovania matematiky (ERME).
Zaregistrovať sa môžete do 30. novembra 2019. Vybraní účastníci budú kontaktovaní najneskôr 15. decembra 2019. Počet účastníkov je obmedzený.

Department of mathematics, Faculty on Natural Sciences, Constantine the Philosopher University in Nitra, Slovakia in cooperation with Union of Slovak Mathematicians and Physicists will organise in Nitra, Slovakia, on 25 - 27 March 2020 the Intensive training school in qualitative research design and research methods in mathematics education. The spring school is supported by European Society for Research in Mathematics Education (ERME).
Registration deadline is 30 November 2019, the decision about acceptance will be before 15 December 2020. Participation is free of charge; participants are required to cover any and all costs pertaining to travel and room during the training school. There amount of participants is limited.

Lecturers / Prednášajúci:

Jorryt van Bommel (Karlstadt University, Sweden)
Zsolt Lavicza (Johannes Kepler University, Linz, Austria)
Bozena Maj Tatsis (University of Rzeszow, Poland)
Nicholas Mousoulides (University of Nicosia, Cyprus)
Jarmila Novotna (Charles University in Prague, Czech Republic)
Libuse Samkova (University of South Bohemia in Ceske Budejovice, Czech Republic)
Sona Ceretkova (Constantine the Philosopher University in Nitra, Slovakia)
Janka Medova (Constantine the Philosopher University in Nitra, Slovakia)
Gabriela Pavlovicova (Constantine the Philosopher University in Nitra, Slovakia)

Register here / Registrácia:

Pozývame Vás na Deň otvorených dverí dňa 13.2.2020. Tešíme sa na Vás na katedre matematiky.

Deň otvorených dverí na UKF

Deň otvorených dverí na FPV

• 21.11.2019

Tento akademický rok sa bude konať Deň otvorených dverí na FPV UKF v Nitre aj v jesennom termíne dňa 21.11.2019. Srdečne Vás pozývame na katedru matematiky do miestnosti C-218, kde sa dozviete všetko potrebné. Tešíme sa na Vás!

Deň otvorených dverí na FPV